Friend or foe?

30. května 2010 v 23:55 | Michiko Kenshi |  Moe kecy
 Dobrý večer zlatíčka, dneska jsem došla k vrcholnému rozhodnutí, že nemám ráda lidi kteří se neustále litijí, bohužel je takových hodně mích přátel. Nejraději bych je vyliskala a nějakým zázrakem jim otevřela oči tak jako sobě a ukázala že tenhle odporný, shnilý, skažený a zlý svět může být KRÁSNÝ pokud máte přátelé a rodinu.
 Tyhle osoby jsou důležité na to aby ste mohli žít, podrží vás a udělají šťastnější, ale také Vás někteří "přátelé" podrazí ale to protože se poddali tomuhle odpornému světu. Nebo Vás podrazí protože zjistili že vy jste ten co se poddal a je skažený.
 Je nutné si uvědomit na které straně jste, nebo nikdy nebudetě dost šťastní. Pokud si to neuvědomíme postupem to "štěstí" zmizí a uvízneme zase v té smyčce shniloby a zla.
 Zatím jsem také na rozhraní, ale vím že to takhle nevydržím. Trapit se, litovat to by mě zničilo. Nevím jestli moji přátelé jsou opravdoví, nedokážu to úplně poznat. Co když ani opravdoví přítel neexistuhe? Tuhle otázku si kladu dlouho.
 Teď mám své nejlepší přátelé a rodinu, cítím že z poloviny napňují to štěstí, ale zatím to není úplně tak jaké to má být. Stále jsou tady osoby co mně naplňují nenávisti a neštěstím. Je spouta "přátel" co mně jenom využívají, nebo se hrají na přátelé aby mi ubližovali. Také jsou tady přátelé co nechtějí ale dělají to. Jsou totiž zaslepení svým štěstím a touhou že jsou na první místě oni sami. Ale nikdy nebudeš šťastný pokud okolí bude smůtné. A pokud ano, tak jsi právě zjistil že ty jsi  ten skažený člověk, který se poddal tomuhle odpornému světu. A pokud s tím nic neuděláš, nidky neuvidíš to pravé štěstí.
 Co vy? Jste opravdový přátelé (nemyslím moji ale celkově). Nebo se na ně jen hrajete?


Je tohle pravý přítel ??
http://fc00.deviantart.net/fs13/f/2007/028/8/0/friend_by_gtako.jpgnebo tihle dva.
http://fc03.deviantart.net/fs14/f/2007/098/d/e/For_a_friend_by_phungdinhdung.jpg


http://fc02.deviantart.net/fs38/i/2008/344/8/d/Friend_by_Yakimochi.jpg


http://fc06.deviantart.net/fs12/i/2006/312/0/f/Half_acre_by_shirotsuki.png


http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/052/a/5/APH___Hold_me___by_alatherna.jpg


http://fc04.deviantart.net/fs39/i/2008/335/2/7/26__Best_Friends_by_kuchiki_kikyou.jpg

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/144/4/7/Just_Hold_My_Hand_by_iUtarie.jpg


http://fc08.deviantart.net/fs23/f/2007/335/4/4/AU__I_want_to_hold_your_hand_by_Irrel.jpg


http://th04.deviantart.net/fs49/PRE/i/2009/231/d/3/Please_Hold_My_Hand_______by_ryuuen.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nanami-chan Nanami-chan | Web | 31. května 2010 v 12:30 | Reagovat

Věřím tomu že je s námi vždy alespoň jeden člověk, který nás má rád a můžeme mu věřit. Potkala jsem oba typy kamarádů-podrazáky i ty opravdový. Podrazáci jsou dávno pryč, poznala jsem že na hrubý pytel platí hrubá záplata- a to doslova- a vyhodila jsem je ze života. Ted jsou pryč a zůstali mi asi jenom dvě opravdový kámošky-ale mě to nevadí, lepší než mít kolem sebe deset povrchních "přátel". S jednou z nich budu možná bydlet od srpna v Brně :)
Jinak držím ti palečky, určitě se s tím porveš :)

2 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 1. června 2010 v 7:18 | Reagovat

Ohayoo sluníčko, ty jsi opravdu kouzelná dušička :) já se taky cítím dobře je v kruhu svých nejbližších a nikoho do něj jen tak nepustím, tebe tam ale počítám a Kiwy taky, jste moje sluníčka a věřím že se sváma příště seznámím ještě blíže :)
tak se měj nádherně, ať se ti všechno mooc daří a pak dej vědět YANR zlatko moje :-*

3 IONEL IONEL | Web | 2. června 2010 v 18:38 | Reagovat

Tak ještě jednou :D krásný obrázky zlato :)

4 Kiwy your sb- priaťelka♥ Kiwy your sb- priaťelka♥ | Web | 2. června 2010 v 21:58 | Reagovat

hehe ... um jaksi si mě prokoukla... XD ne sorry , zase si dělám legraci z tvého článku!! Um tohle je dost ožehavé téma (doufám, že rozumíš slovu ožehavé)na rozebírání takhle na veřejnosti, nevím zda je dobré stranit se lidí kteří ti ubližují nebo jim někdo ubližuje. Při prvním případu tě to přeci jenom trochu posiluje a žene v před (myslím tím aji když dáš někomu po rypáku), když ti někdo ublíží tak se zase postupem času "formuje" tvá duše a charakter apod.... V druhém případu, já vím je sice pořád únávné a otravující poslouchat člověka který se jen lituje (věř mám to doma), ale jak si sama napsala je to tvůj přítel a ty přece nejsi svině abys ho nechala na holičkách ne?? A když si to tak vezmeš tak ani za vlastní trápení si  !někdy! nemůže sám =o) hm...?
Popřemýšlej o tom tvoje kiwy♥

5 IONEL IONEL | Web | 3. června 2010 v 17:17 | Reagovat

Takže..no patřím mezi tvé opravdové přátele? :D snad jo sakra! :D vždycky když potřebuješ s něčím pomoct tak tu pro tebe mileráda budu :-*

6 dasenkaification dasenkaification | E-mail | 26. října 2011 v 18:03 | Reagovat

krásné to je fakt moc se mi to líbí
:) :) :) :) :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama