Květen 2010

Friend or foe?

30. května 2010 v 23:55 | Michiko Kenshi |  Moe kecy
 Dobrý večer zlatíčka, dneska jsem došla k vrcholnému rozhodnutí, že nemám ráda lidi kteří se neustále litijí, bohužel je takových hodně mích přátel. Nejraději bych je vyliskala a nějakým zázrakem jim otevřela oči tak jako sobě a ukázala že tenhle odporný, shnilý, skažený a zlý svět může být KRÁSNÝ pokud máte přátelé a rodinu.
 Tyhle osoby jsou důležité na to aby ste mohli žít, podrží vás a udělají šťastnější, ale také Vás někteří "přátelé" podrazí ale to protože se poddali tomuhle odpornému světu. Nebo Vás podrazí protože zjistili že vy jste ten co se poddal a je skažený.
 Je nutné si uvědomit na které straně jste, nebo nikdy nebudetě dost šťastní. Pokud si to neuvědomíme postupem to "štěstí" zmizí a uvízneme zase v té smyčce shniloby a zla.
 Zatím jsem také na rozhraní, ale vím že to takhle nevydržím. Trapit se, litovat to by mě zničilo. Nevím jestli moji přátelé jsou opravdoví, nedokážu to úplně poznat. Co když ani opravdoví přítel neexistuhe? Tuhle otázku si kladu dlouho.
 Teď mám své nejlepší přátelé a rodinu, cítím že z poloviny napňují to štěstí, ale zatím to není úplně tak jaké to má být. Stále jsou tady osoby co mně naplňují nenávisti a neštěstím. Je spouta "přátel" co mně jenom využívají, nebo se hrají na přátelé aby mi ubližovali. Také jsou tady přátelé co nechtějí ale dělají to. Jsou totiž zaslepení svým štěstím a touhou že jsou na první místě oni sami. Ale nikdy nebudeš šťastný pokud okolí bude smůtné. A pokud ano, tak jsi právě zjistil že ty jsi  ten skažený člověk, který se poddal tomuhle odpornému světu. A pokud s tím nic neuděláš, nidky neuvidíš to pravé štěstí.
 Co vy? Jste opravdový přátelé (nemyslím moji ale celkově). Nebo se na ně jen hrajete?


Je tohle pravý přítel ??
http://fc00.deviantart.net/fs13/f/2007/028/8/0/friend_by_gtako.jpgnebo tihle dva.
http://fc03.deviantart.net/fs14/f/2007/098/d/e/For_a_friend_by_phungdinhdung.jpg


http://fc02.deviantart.net/fs38/i/2008/344/8/d/Friend_by_Yakimochi.jpg


http://fc06.deviantart.net/fs12/i/2006/312/0/f/Half_acre_by_shirotsuki.png


http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/052/a/5/APH___Hold_me___by_alatherna.jpg


http://fc04.deviantart.net/fs39/i/2008/335/2/7/26__Best_Friends_by_kuchiki_kikyou.jpg

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/144/4/7/Just_Hold_My_Hand_by_iUtarie.jpg


http://fc08.deviantart.net/fs23/f/2007/335/4/4/AU__I_want_to_hold_your_hand_by_Irrel.jpg


http://th04.deviantart.net/fs49/PRE/i/2009/231/d/3/Please_Hold_My_Hand_______by_ryuuen.jpg

Princess and hero

26. května 2010 v 19:42 | Michiko Kenshi

Někdy bych si přála být princeznou, která by byla ochraňována, vážená. Ale jenom kvůli těm šatům a proto že by si nikdo nevyskakolval. Měla bych totiž svého věrného, sexy ochránce, který by nedopustil aby mi někdo ublížil v tomhle skaženém světě. Ale takhle se musím spoléhat jenom na sebe. Nikomu nevěřit. Mno smůla že se to nikdy nevyplní. Reallita je krutá. :-)
Štestí že existije sen, fantaze a vlastní realita uvnitř mě, je ale důležite uvědomit si co je pravý život a co jen představa, nebo sen.


http://fc00.deviantart.net/fs21/f/2007/269/b/8/Princess_Lotus_by_marumiyan.jpg

Magic girl (trochu slabší picty)

15. května 2010 v 11:35 | Michiko chan |  Anime
Ahooj milánkové, tak konečně sem něco přidala... po dlouhé době... miluju magii a všechno kolem toho. Ale obrázky nejsou nic moc.Důležíte ..... áááá Anime-fest je tady !!!!!

2. května 2010 v 20:19 | Michiko |  Moe kecy
  Ahooj miláčci, tak na koncí víkendu úplně zmožená a unavená sem se přišla ještě ozvat.
                                                                 
bndbdhvdhghjvbh

Je to tady už tenhle pátek přichází nejlepší víkend ůůůů. Tenhle týden si nenechám nijak Zkazit. Ani školou. Jakýý víkend... NO PŘECE ANIME FEST.... no tak já tam budu co nejdříve ale budu muset počkat na kiwy, protože jsme zaregistrvané spolu.. v kolik dorazíte vy??
  Jde semnou asi i kamarád. Tak to bude žůžo, ale pokud nepude Nik (můj druhý kamarád) tak ho zabiju XD FAKT!! Jááj ten blbec mi to nezvedá....
  No a pak de ještě asi čtyř člená partíčka mých miláčku (kamarádu a kamarádek).
  Ale pozdě večer půjdeme spáti,, no nevím jestli spát ale pudem ke mně na vodárku a tak. Nevím kdo všechno, ale snad se vlezem. A nanami pokud bys chtěla tak můžeš jít s námi :-) abys tam nezůstala sama, když Tima de domů spát.
  MNoo a co dál.. tak pracuji na nové povídce ale nevím jestli ji zveřejním mám pocit, že téma je ohrané. Ale tak možná.. uvidím.....

Jo Tima-chan,Nanami-chan prosím napište v kolik dorazíte :-).... mno a projstotu moje telefoní číslo.... ale nevím jestli ho tady zveřejnit, nemáte holky facebook nebo icq nebo skype ?? Abych vám ho poslala. Tady je to moc veřejné. :-) ještě by to viděl nějaký úchyl....
  Tak toje odemně asi vše, zatím se mějte. Vaše Michiko.