Listopad 2008

1. bleskovka

24. listopadu 2008 v 16:30 | Michiko chan |  Bleskovky pro vás

Moje první bleskovka snad se vám líbí.Beru prvních 5 na samostatny diplom pro ostatní bude jeden velký tak papa

 1. Ahoj
 2. Jak se máš
 3. Kterou postavu mas z Naruta nejraději
 4. Kterou nejmíň rada
 5. Kdo je lepší
  Sakura - Temari
 6. Líbí se ti můj blog ??¨
 7. Co se ti na něm nelíbí
 8. Co ti tady chybí
 9. posledni co chces na diplomek
 10. Tak jo to je všechno snad se vám líbila papa

Diplomek za bleskovku od 8Domči

24. listopadu 2008 v 16:20 | Michiko chan |  Diplomky pro mně
Dekuji mocMadara Uchiha - Pravda o nem

20. listopadu 2008 v 16:57 | Michiko chan |  Naruto
Ahoj lidi takze nemate radi Madaru Uchiha? protoze ja ne a máte radi 1. hokage ja ano tak si tohle prečtete mozna zmenite nazor na vsechny protoze je to dost huste. Tak napiste kdyz tak do komentu co si o tom myslite diky moc Vase Michiko chan

Uchiha madara


Uchiha Madara byl syn jedné dívky z Hyuuga klanu a krále Tengu, Sojoba. Jako král Tengu, Sojobo měl mocné magické schopnosti. Tahle dívka z Hyuuga klanu byla zamilovaná do Sojoba (který měl lidskou podobu), aniž by věděla něco o jeho skutečné totožnosti. O několik let později se jim narodil syn. Sojobo mu dal jméno Uchiha Madara (Uchiha podle znaku vějíře, který Sojobo měl). Uchiha Madara brzy vyrostl a stal se z něj velmi nadaný shinobi. Nejen že zdědil Kekkei genkai (dědičná schopnost) po jeho matce, ale s tengunovou krví v žilách se Byakugan vyvinul v ještě lepší schopnost - Sharingan. Tato nová dědičná schopnost má 2 úrovně: Normální Sharingan a Mangekyou Sharingan. Stejně jako jeho tengu otec, má Madara také magické schopnosti. Byl schopen použít telepatii k narušení lidské mysli nebo se také mohl přesunovat, ale pouze na krátké vzdálenosti. Když použil Mangekyou Sharingan, oči zlepšily jeho dovednosti a ty se začaly víc podobat tengu schopnostem. Vyvinul 3 jutsu pro Mangekyou Sharingan: Tsukiyomi (kontrola lidské mysli a ovládnutí lidí zevnitř), Amaterasu (Černý oheň co hoří sedm dní a sedm noci) a Susanoo (přenést něco do jiné dimenze). Kvůli jeho statečnosti a jedinečným schopnostem se Madara brzy stal hrdinou v Listové, nehledě na jeho mladý věk. Velice blízkým přítelem Madary se stal Shodaime (První Hokage) a společně ochraňovali Listovou. Madara založil první policejní jednotku a přísahal, že bude ochraňovat Listovou i za cenu svého života.

Jelikož Madara měl za chvíli dosáhnout dospělosti Sojobo začal prozrazovat jeho pravou totožnos. Sojobo si nevzal dívku z lásky. Jenom hledal perfektní tělo (pravděpodobně chtěl dosáhnout větších a lepších schopností)a nejlepší cesta byla vytvořit si vlastní s jeho krví. Plánoval převzetí Madarova těla když dospěje. Netrvalo dlouho a Madara zjistil tuto děsivou pravdu. Pocítil navzájem hněv a šok. Cítil se využitý ale tak lehce to vzdát nechtěl ovšem ne bez boje. Madara taky věděl, že bez ohledu na to jak je silný nemá šanci proti Králi Tengu. Proto se vydal hledat legendárního Bijuu-Kyuubi(boha ohně-devíti ocasá liška). Kyuubi byl velice ohromený Madarovými schopnostmi. Tajná smlouva byla provedená a Kyuubi souhlasil se zapůjčením jeho schopností a chakry Uchihovy. Brzy ovládnul katon a mohl také vrhat temný oheň, který hořel 7 dní a 7 nocí. Dokonce i s těmito nově získanými schopnostmi a obrovským množstvím chakry od Kyuubiho Madara nebyl schopen porazit svého démonského otce. Sice nemohl Sojobiho porazit ale zvládl ho zapečetit. Pečeť kterou použil byla velice výjimečná. Ke zlomení pečetě je potřeba Kyuubiho chakra a také 3 členové Uchiha klanu kteří umí ovládat Mangekyou Sharingan. Každý uživatel Mangekyou Sharinganu musí použít odlišné Mangekyou Sharingan jutsu ve stejnou dobu a když se tyto 3 jutsu (Tsukiyomi,Susanoo, Amaterasu) spojí démon bude uvolněn. Je to velký požadavek a Madara myslel že to bude stačit na věčné uvěznění démona. Ale co Madara předvídat nemohl bylo to že tato pečeť o mnoho let později přinese krvaví masakr v jeho vlastním klanu.
Když Shodaime zjistil o smlouvě mezi Madarou a Kyuubim popadl ho vztek. Myslel si že Madarova touha po síle ho zavedla až ke Kyuubimu. Madara mu nic nevysvětloval protože nechtěl, aby se kdokoliv dozvěděl o tom že je napůl démon. Začali se objevovat spory mezi dvěma přáteli kteří si bili velice blízcí. Silné nepřátelství nakonec skončilo bojem v údolí zániku(to je místo kde bojoval Naruto se Sasukem). Shodaime nakonec Madaru zabil. (spoiler) Podle nejnovější mangy je teď Madara vůdce Akatsuki alias Tobi, avšak zřejmě nemá své původní tělo.

zdroj:enaruto.cz

Anime school girls

20. listopadu 2008 v 16:31 | Michiko chan |  Anime
Prominte ze jsem tady uz dlouho nic nepridala tady vam teda davam par school anime girls

Zbytek pod perexem


Spřáteleni s Miou - Nadherny blog

17. listopadu 2008 v 20:25 | Michiko chan |  Spřátelení

Diplome za spřátelení s Miou jeji užasný blog najdete tady click na tenhle uža blog

Ode mne

od ni pro mne Dekuji /dakujemSpřateleni s Ayumi

3. listopadu 2008 v 14:59 | Michiko chan |  Spřátelení
Ahojky lidičky dnes jsem se spřatelila s Ayumi ma velmi pekny blog o anime

Diplomek od Ayumi pro mneOde mne pro Ayumi

doufám že se ti líbí Ayumi mne ten od tebe moc

naruto manga (prava od kishimota) 423

2. listopadu 2008 v 22:00 | Michiko chan |  Naruto
3díl přeložené mangy od hAnko je tady...ale není zrovna nejveselejší...


Sasusaku obrazky

2. listopadu 2008 v 15:54 | Michiko chan |  Naruto

Tak Pár Sakura a Sasuke (neni muj oblíbeny ale nevadí mi)

Tak tenhle obrazek je vážně užasny a co další libí se vám?


SasuSaku manga (velmi krátka asi nejaky utržek)

2. listopadu 2008 v 15:31 | Michiko chan |  Naruto
No tohle se mi docela líbilo

Team 7

1. listopadu 2008 v 17:38 | Michiko chan |  Naruto
Ahojky lidičky tady jsem vam dala par obrazku Tymu 7 (Naruto Sakura Sasuke Kakashi. shippuuden Sai Yamato) no neni jich moc alE SNAD SE VAM BUDOU NEKTERE LIBIT