Neuvidíš neuvěříš 1. díl (vila??)

1. září 2008 v 22:21 | Michiko - chan |  Pro vás
je to děsně krátky ale myslím že na první díl to ůplně stačí tak přeji příjemné čtení.

Neuvidíš neuvěříš 01 krvavý den


,,Běž nebo to nestihneš"……řekla mrazivým hlasem stará paní.,,Jistě babičko"

,,tak ahoj"…dívka ji chtěla obejmout.,,Tady ne nechceš aby nás někdo viděl,už vypadni".Ano babičko.Hnědovlasá dívka se pousmála.Rozběhla se oproti letadlu které stálo úplně v zadu. ,,Je to tady,už tam budu už se nebudu muset skrývat před lidmi tam mě totiž nikdo nezná, nikdo neví nic o mě a o mé minulosti
"Nastoupila a sedla si vedle dívky ve stejném věku…..,,Ahoj já jsem Mika,letím do Anglie,kam ty"??,,Já jsem Klair letím taky do Anglie. Přesněji do Londýna,bydlím tam víš"řekla pohrdavě,,Lidé z Anglie jsou milí,, myslí si Mika.,,já taky letím do Londýna, bude mě tam čekat můj strejda kterého jsem nikdy neviděla"řekne vesele Mika.Klair se na ní pohrdavě podívá a odpoví to je sice krásné ale mohla bys mě nechat být,já si chci přečíst tuhle knihu proto jsem jsi ji asi vytáhla.,,Jistě promiň nechám tě být".Klair se ironicky usmála a pokračovala dál ve čtení.,m,Radši jí nebudu rušit nechci aby si o mě myslela že jsem nějaká vtěrka" řekla si v duchu Mika .Let byl klidný Mika celou dobu spala……………..
,,Slečno vystupujete."Mika otevřela oči,uviděla před sebou Pána.,,Co prosím já se omlouvám kde to jsem",,Vítejte v Londýně"řekl podle Miky podivný pán……………,,můžeš si trošku pohnout moje máma mě čeká na letišti a nechci aby čekala dlouho"Mika se otočila na mluvící dívku………….,, promiň Klair hned vystoupím.Postavila se a začala se cpát mezi lidmi.Už byla venku…,,ani nevím jak vypadá.jak můj strýček vypadá,co si teď počnu??.....................
,,Mika chan, Mika chan, tady za vámi".otočila se za hlasem.Její oči uviděli fialovovlasého kluka.,,Ahoj sem Dan ty seš určitě Mika že jo??"Mika byla úplně mimo.Nevěděla co má říct Její strýček byl tak mladý.,,Ehm d…dobrý den,já nevěděla že můj strýček je tak mladý ehm….t…. j…"………,,Hahaha"Dan se smál jak pominutej.Mika se zamračila.,,Čemu se smějete tady není nic vtipného."….,,chpssss hahahahaaha", vybouchl smíchy….znova se zamračila ,,čemu se řehníš něco se stalo nebo co"???.........,,he,ne promiň ale já nejsem tvůj strejda,já jsem brigádník u něho doma, starám se o jeho počítač a jeho peníze na účte.A on mě poprosil abych tě šel vyzvednout nemá na tebe čas,musel jit do obchodu a koupit si novou kravatu, jde si zítra pro povýšení.Mika sklopila hlavu…..,,to se nemohl jít ani na chvilku podívat na jeho neteř??Ne on musel jít pro kravatu pro pitomou kravatu kterou si může koupit tady vedle v obchodním domě, je stejný jako všichni ostatní.Myslí si v duchu.,, jsi v pohodě" ptá se jí vystrašeně Dan…………………………
"ahoj Dane"….Dan se otočí "ahoj Klair, co tady děláš?? Ty někam letíš??hm"…..Klair se zatváří důležitě a odpoví…. "ale né .Já jsem právě přijela z Japonska, tam se ty asi ale nikdy nepodíváš vaše rodina na to totiž nemá"..Dan se zatvářil chladně a s odporem "to je krásné ale já tady s Mikou spěcháme.Mika se na něho podívala pak se koukla na Klair a pak zase sklopila hlavu,"tohle je můj první den bez mé babičky tak jsem se těšila teď toho lituju". "Tak se mějte ubožáci" řekla pohrdavě Klair a odešla……… "kráva jedna blbá co si to o sobě myslí, že?Miko, Miko jsi v pořádku?" měla vyděšený pohled ,,co to sní je" ??………v její mysli:"ten chlad ne ,prosím už ne. odejděte,nechte mě být..,,ÁÁÁÁÁÁÁ NÉÉÉ PROSÍM NÉÉ" rozběhla se pryč. "Mika počkej, co ti je hej!!....To je divná holka" ,běžel za ní.
Když vyběhla z letiště celá se třásla.Dan za ní doběhl chytl ji za rameno.. "Mika chan jsi v pořádku celá se třeseš co se děje"??podívala se na něho.ironicky se zakřenila, pak pohodila vlasy, .. " to ses lekl co??Chtěla jsem tě jen vylekat,za to jak jsi se mi smál,a asi to vyšlo he"Dan se zamračil " seš fakt blbá" postavil se a šel k motorce která byla opodál (no spíše taková napodobenina motorky.Dívka ještě stále s vyděšeným výrazem ve tváři v mysli… ,,uf to bylo těsný, promiň ale pravdu ti říct nemůžu, to bys nepochopil"….. "HEJ!! nasedni jdu tě odvést do nového bydlení"……. "ale, ale já….." " co ty bojíš se haha srabe klidně můžeme jet metrem jestli chceš jestli se tak bojíš ty srabe. "Já nejsem srab,jenom že ta motorka vypadá jako kdyby se měla za chvilku rozpadnout" polkla. "O čem to mluvíš sám jsem ji sestrojil našel jsem pár součástek na vrakovišti a jede super" dívka polkla ještě jednou "to nemyslíš vážně,vrakoviště není to místo kam se skladují nefunkční součástky,jako třeba zrezavělí motor.podíval se na ni ironicky a pousmál se "ale tohle funguje super".otočil klíčkem motorka divně zazvučela a pak se vypnula "sakra to je trapas" myslí si Dan v duchu, otočil znova a zase to samé, když už to zkoušel po páté.konečně nastartovala.Nasedej podával ji přilbu.Odvážně si ji vzala a nasadila na hlavu. "já asi nejsem normální,proč takhle riskuji svoje zdraví vždyť to není normální"klela se v duchu.Nasedla chytla se ho jemně kolem pasu (tak že kdyby jenom trochu zabočil,tak by vypadla. "chyť se mě pořádně a ne jako….." chytl ji ruce a obtočil je kolem svého břicha.Zmáčkl plyn a už se jen po silnici rozléhal dívčí křik.
,,jsme tady" Mika ho ale pořád drží v pevném sevření.,,Mika, můžeš se mě už pustit…"………,,.Eh?? co?? Jistě"Mika vystoupila a uviděla velkou vilu se zahradou. "Páni ta zahrada je velká jako největší park v naší vesničce, a tam ani nemají bazén"Dan se na ni koukl a pousmál se. "To jsi ještě neviděla vnitřek.Tvůj strejda je totiž pěkně zazobaný."koukla se na něho a zamračila se "tak o něm nemluv,je to určitě dobrý člověk" Dan si myslí ,,Tváří se naštvaně asi taky je ,hm sem vůl,ale je tak strašně divná, ten její strejda se jí bude bát jestli se bude tvářit tak vážně." Podíval se na ní "Ty vole ona má červený oči jak se tak divně dívá na tu vilu,tohle ji nesmím říkat ale,bože nepanikař, nepanikař brácho,klídek.M…Miko já už b…budu muset jít tak se měj tady máš klíče"podal jí hordu klíčů bylo jich tm asi tak padesát.. "ten žlutý je od tvého pokoje úplně nahoře čau.Nasedl na motorku otočil klíčkem a?? a?? a nic.Zkusil to znova, pak zase. "Co mu asi je že se chce tak rychle spakovat pryč,asi ho urazilo že sem na něho křičela" asi po 5ti minutách se u konečně povedlo nastartovat tu krachnu a odpádloval na ní pryč. "Páni to je ale divná holka my nahání hrůzu."
"páni tenhle dům je ale velký,tohle je asi můj pokoj" dívá se na dveře,které byli ve třetím patře.Hledala žlutý klíč ale problém byl ten že těch žlutých tam bylo asi 15.
"Sakra tenhle taky ne,a co třeba tenhle,ach ten taky ne a mám to tenhle to je."odemkla dveře. "páni tenhle pokojík vypadá jako byt,je rozdělený na dvě části,v jedné je pracovna s počítačem a knihovničkou a ta druha je ložnice s televizí.To se strýček musel hodně snažit aby mi udělala takovou radost,já jsem tady tak šťastná. "Crčen" zvonek "Ještě si ani nestihla položit tašku na zem a už někdo zazvonil"podívá se přes kukátko a vidí nějakého zrzouna. "kdo je?" řekne jemným hláskem. "hn nesu vám tyhle podělaný zavazadla tak dělejte a otevřete ty uboze udělaný dveře." Řekl kluk otráveným hlasem. Otevřela dveře.Ten zrzoun se zarazil,"tak mladá a už jsi jeho milenka,hajzl zavřít ho a zahodit klíč."Mika vykulila oči že jí málem vypadly zorničky (což ani nejde) "já nevím o,o, čem to,to mluvíte,jaká jeho milenka já nemám žádného milence a teprve teď jsem se nastěhovala do domu mého strýčka."kluk se na ní podíval "oi on umřel super aspoň tady nebude smrdět" "néééééééééé" vyjekla "on stále žije já jsem přišl"………skočil jí do řeči "mě to vysvětlovat nemusíš tak tady máš ty zavazadla a tady máš tu vypelichanou obludu" podal ji přepravku s Mikinou kočičkou.a zavazadla jí hodil před nohy.Už.už byl na odchodu ale.. "p..prosím mohl byste mi pomoct dát ty zavazadla nahoru??"ani se neotočil "ne"odešel.Mika se pořád dívala jeho směrem,sklopila hlavu,sepjala pěst a sdělila nahlas sama sobě.Tak jo ty pitomý pošahaný kluku, jenom protože že si takhle otřesný si nenechám zkazit tenhle nový život,budu se ze všeho radovat i když na to nebudu mít až tak důvody,protože Já jsem Mika Hamilton.PITOMČE"zakřičela nahlas.Vypustila čičinku na zem a začala tahat zavazadla nahoru schody.Vůbec ji to nešlo.Najednou se ale objevil ve dveřích ten zrzoun. "sorry já to tak nemyslel,jenom se nerad seznamuji s novými lidmi a zvlášť když vypadají jako pipiny" v Mikyním duchu "já jako pipina to je,ale,jak může soudit když mě nezná,hlavně se tvář radostně a ne jako by tě to nějak zajímalo." Mika se na něho usmála a řekla "to je v pořádku" "ta holka teď určitě vypustí z huby něco ve smyslu ale já nepotřebuji tvoji pomoc já to zvládnu sama,můžeš jít".myslí si kluk v duchu. "pomůžeš mi s tím zavazadlem vedle tý přepravky??"vykulil na ni oči "eh co ???jo jasně.
Po hodině tahání věcí do Mikinýho pokoje si vyčerpaní sedli na gauč. "pozvala bych tě na něco ale nevím jestli tady něco je" postavila se a šla do kuchyně.Otevřela lednici "páni tady je úplně plná lednice,ten strýček bude asi pořádně zazobaný." Vzala džus "chceš pomera…. Eh?? Kde je???."otevřela si džus a popíjela ho. "já ty lidi nechápu jednou něco chtějí ale………ale on nic nechtěl ten kluk je prostě divný a ten druhý taky.najednou uslyšela odemykat dveře,chtěla se rozběhnout ale něco ji jako chytlo za triko,otočila se a za ní stála zkrvavená dívenka se sekerou v ruce napřahovala se a PRÁSK................................
pokračování příště snad se vám to libilo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiwy your best frend kiwy your best frend | E-mail | Web | 2. září 2008 v 14:37 | Reagovat

super jasne ze se mi to libilo tesim se na dalsi dil misicko a u me je uz ta povidka pro tee takl se mrkni tvoje kiwy

2 IONEL(tvoje SB) IONEL(tvoje SB) | E-mail | Web | 2. září 2008 v 15:05 | Reagovat

No super!!!!!!!!!!Vážně užasný...myslela jsem že to bude jedno přes druhý jak jsi mi to dneska říkala ale chválím fakt super těším se na další díl!:-)

3 klaruzska klaruzska | Web | 2. září 2008 v 21:23 | Reagovat

hey!!..miško tak to nemá chybu!!moc se mi to líbí..a nemužu se dočkat na další..takže budeš furt sedět u koplu a budeš psát !!!jasnýý??!!!lol..doufám že už píšeš další protože tohle je jak droga..táák a tet si du přečíst povídku od kiwi..tak jen tak dál mišičkooo!!ju??:)

4 9pitris 9pitris | Web | 5. září 2008 v 18:56 | Reagovat

jaja jak si m ito mohla udělat?zrovna když je to napínavý tak to ukončíš inak pěkná povídka ten dan musí být hezou a jak je milej škoda že se Mika choá podivně inak by spolu možná mohli něco mít

5 klaruzska klaruzska | Web | 6. září 2008 v 8:11 | Reagovat

taak miškooo kdy to tak ten příběh budeš míít,?.už se nemužu dočkat jo..tak dělej!!hiihihi..:)a at tě tam brácha na ten kompl pouštíí jinak to schytáá!!hihi od zuřivích fanoušku tvého příběhu!!:)

6 IONEL(tvoje SB) IONEL(tvoje SB) | E-mail | Web | 6. září 2008 v 21:43 | Reagovat

Novej Design jo??Krásnej!!Chválím!!

7 klaruzska klaruzska | Web | 6. září 2008 v 22:15 | Reagovat

teda miškoo...fakt moc pěknýý velká změna sté černé!!!

8 Kesidy-san Kesidy-san | Web | 11. září 2008 v 8:20 | Reagovat

Ale toš není pravda! Gome, ale nestíhám, ale určo už budu:-) keď je to skvělá povídka jak to, že jsi to ukončila takhle napínavý! Jak se mám potom soustředit na školu?!:-D mno další díl je tak se jdu hned juknout:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama